طی چند دهه گذشته، سازمان‌ها سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در برنامه‌های اشتیاق سازمانی انجام داده‌اند، با این حال خبر بد این که بر طبق تحقیقات گالوپ، تنها 17 درصد کارکنان در سطح دنیا به سازمانشان دلبستگی دارند، در این بین و به دنبال پیدا کردن راه‌حلی برای مواجه با چالش دلبستگی کارکنان، مفهوم جدیدی در ادبیات مدیریت منابع انسانی به نام تجربه کارکنان شکل گرفته است و طی مدت کوتاه به یکی از اولویت‌های اصلی مدیران سازمان‌ها تبدیل شده است به گونه‌ای که به نقل از مجله فوربس سال 2018 را سال تجربه کارکنان نامیده‌اند.

در تجربه کارکنان ما به دنبال این هستیم که با ساخت تجربیات عالی و خارق العاده برای کارکنان، زمینی را آماده سازیم که دلبستگی و به دنبال آن بهره وری و سودآوری سازمانی به خودی خود رشد پیدا می کند.

در کارگاه آموزشی مدیریت تجربه کارکنان ضمن آشنایی با این مفهوم نوین در ادبیات مدیریت منابع انسانی، به صورت کاملا عملیاتی و کاربردی، عوامل خلق و بهبود تجربه کارکنان در محیط کار را با هم فرا خواهیم گرفت. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و برای ثبت نام به آدرس https://evand.com/events/exm-becg مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *