ثبت نام

مدرسه استراتژی
مشاوران تعالی سازان

مدرسه استراتژی (ما) فرصتی برای شکوفایی و پرورش شایستگی های مورد نیاز تیم جاری سازی استراتژی و سیستم های مدیریت است که به پشتوانه سالها تجربه و مهارت کاربردی مشاوران تعالی سازان، به عنوان پیش نیازی برای انتخاب پروژه های جدید، از آن بهره می بریم.

ثبت نام دوره
تعریف مدرسه استراتژی

(با تمرکز بر صنعت بهداشت و درمان)

ما (تیم تعالی سازان)، سالها در جهت پیاده سازی کاربردی سیستم های مدیریت در بیمارستانها و مراکز درمانی نقاط مختلف کشور تلاش کرده ایم و در این راستا گاه دستاوردهای موفق و گاه تجربه های ناموفقی داشته ایم. 
با توجه به اینکه در این مسیر، از حمایت خیر نیک اندایش نیز در جهت توسعه پایدار صنعت بهداشت و درمان بهره برده ایم، همواره متعهد به افزایش اثربخشی  سیستم ها و توسعه شایستگی های مدیریتی هستیم. 
راهکار ما برای تحقق توانمندسازی مدیران و توسعه شایستگی های مدیریتی آنان، خدمتی با عنوان مدرسه استراتژی است.

تعریف‌مسئله

PROBLEM DEFINITION

مدرسه استراتژی

نظرات شرکت‌کنندگان

list item image

الهه رحمتی - لرستان (خرم آباد)

مدرسه استراتژی پرورش تفکر انتقادی و دید عمیق در افراد

بودن در جو این مدرسه شخص را وادار به داشتن دید عمیق نسبت به مسائل می کند. بعد از آموزش ها و اجرای پروژه های عملی در این مدرسه ، شما یاد می گیرید که از کنار هر مسئله به راحتی عبور نکنید و نظرات و انتقاداتتان کاملا حرفه ای و ریز بینانه باشد. خوب بشنویم، خوب فکر کنیم و سپس اظهار نظر کنیم ؛ خوب گوش دادن ، مهارتی است که در این مدرسه خیلی به ان بها داده می شود و به دنبال آن جو مدرسه ایجاب می کند که هر شخص به صورت آزادانه اظهار نظر نماید و تفکراتش را به اشتراک بگذارد تا آن ها را مورد نقد قرار دهد. بدون آن که از قضاوت شدن ترسی به دل راه دهد.

list item image

سامیه هوشمند- هرمزگان (بندرخمیر)

مدرسه ی استراتژیک مسیریست بی برگشت

اگر در مدرسه ی استراتژیک اسم نوشتید و قصد دارید در این مدرسه برنامه ریزی استراتژیک را بیاموزید بدانید که راه بی برگشتی را انتخاب نموده اید. مدرسه ای که نه تنها تفکر استراتزیک در محیط اداری و کاری را به ما نشان می دهد ، بلکه تفکر استراتژیک فردی و شخصی را با شیوه ای رسا و زیبا اما سخت و پر چالش به مهارت های قبلی ما می افزاید. این مسیر بی برگشت است ، زیرا ما را به کشف مهارت ها ، توانایی ها، ضعف ها و فرصت های عمیق خود، شغل و محیط اطرافمان راهنمایی و گام های موفقیت را برایمان هموارتر می نماید.

list item image

فاطمه هاشمی - یزد

مدرسه ی استراتژی فرصتی برای ارتقا ، توسعه ی فردی و مهارت های اجتماعی

تجربه ی من تا کنون از این مدرسه این بود که به ضعف هایی پی بردم که طی این 28 سال از عمرم ، هیچ اطلاعی از آن نداشتم و شناخت من از این ضعف های شخصی و اجتماعی نکته ای بود که برای من خیلی جالب به نظر می رسید. در واقع در این مدرسه پی بردم که مدرک اصلا مهم نیست و این مهارت هایی که کسب می کنیم چقدر می تواند ما را به نزدیک شدن به موفقیت کمک کند.

list item image

فائزه رسولخانی - خراسان (سرخس)

مدرسه ی استراتژی مدرسه ای فراتر از مدرسه

اگر در مدرسه ای که قبلا درس خوانده اید ، فقط به خواندن و نوشتن پرداخته اید و همچنان می خواهید به این روش ادامه دهید باید بگویم در این مدرسه جایی ندارید. مدرسه ی استراتژی مکانی است که توانایی های فردی و گروهی تو را با چالش های سخت و تفکری انتقادی به نمایش می کشد این مدرسه شامل اساتید حرفه ای ، مجرب و در عین حال دوستان بی نظیری است که در هر مدرسه ای نمی توان یافت.

list item image

فائقه مناقب - یزد

مدرسه استراتژی فرصتی برای یادگیری عمیق و کاربردی

من در این مدرسه با جنبه ی دیگری از یادگیری و آموزش آشنا شدم. نوع یادگیری در این مدرسه متفاوت از هر جای دیگریست. در این مدرسه با تمام وجود با یک مسئله درگیر می شوید و با متد آموزشی متفاوت نسبت به جنبه های مختلف آن مسئله آ گاهی پیدا می کنید. در مدرسه ی استراتژی ، تلاش برای حل مسئله و تصمیم گیری در قبال آن ، همراه با یادگیری عمیق و کاربردی هست. هر چند چالش های موجود در این مدرسه ممکن هست خیلی سخت بوده باشد ، اما نتیجه ِی آن، یادگیری عمیق و کاریردی حل مسئله در زمینه های متفاوت می باشد.

list item image

میلاد مهری - زنجان

مدرسه ی استراتژی مساوی است با مهارت کار تیمی+تفکر استرانژیک + مهارت در ارائه بیان و نظرات

کار تیمی کاری سخت و پر چالش بود که چندین سال از عهده ی آن بر نمی آمدم و همیشه کار فردی را با وجود تلاش ها و زحمات زیاد برآن ترجیح می دادم. اما در این مدرسه توانستم با کمک تیم حرفه ای، کار تیمی خوبی را به نمایش بگذارم این مدرسه در طی این دو ماهه با خلاقیت ها و چالش هایی که برای ما فراهم کرد در واقع ما را به سمت تفکر استراتژیک سوق داد. انتظار می رود این مدرسه تا پایان دوره با چالش ها و آموزش های عملی و علمی ، ما را به تفکر استراتژیک واقعی هدایت نماید. همچنین مهارت بیان در مدرسه با کمک سایر اعضا و به صورت خیلی خلاقانه تقویت می شود . درواقع برگزار کنندگان با تشویق به بیان نظرات و عقاید، ما را ملزم به انجام این مهارت می نماید.

list item image

یاسین حیدری - کرمانشاه (روانسر)

مدرسه ی استراتژی : مشارکت گروهی در تصمیم گیری

تجربه ای که در این مدرسه کسب خواهید کرد مهارت مشارکت در کار گروهی با ایجاد فضای یادگیری جمعی در محیطیی صمیمی و دوستانه است. ایجاد الگوی یادگیری فعال باعث افزایش مهارت مشارکت به خصوص در تصمیم گیری ها می شود که با توجه به چالش برانگیز بودن فضای مدرسه ، مهارت شناخت برخورد با فضای چالشی و تصمیم گیری براساس این چالش ها ی به وجود آمده را در پی دارد.

list item image

یاسین قادرمرزی - کردستان (دهگلان)

مدرسه استراتژی فرصتی برای رشد، یادگیری ، ارتقای دانش و افزایش مهارت های فردی و گروهی

مدرسه ی استراتژی دارای جدیت، نظم و پیگیری های قابل تقدیری است که می تواند الگویی برای مهارت های فردی در تمام زمینه ها باشد. برقراری ارتباط درست و سازنده با شرکت کنندگان مدرسه از سوی منتور ها به جای روش های خشک و سنتی و ارائه ی بازخوردهای فردی متناسب با عملکرد هر شخص، می تواند از موارد قابل اتکا در این مدرسه عنوان نمود. حضور در مدرسه ی استراتژی این امکان را برای شرکت کنندگان فراهم می آورد تا با ایجاد روابط جدید با دیگر اعضا این فرصت را داشته باشند که بر گستره ی ارتباطات خود افزوده و از آن ها در مسیر های احتمالی آینده استفاده نماید.

list item image

شیما سعادت - یزد

مدرسه استراتژی جایی برای آموزش‌های آکادمیک و تئوری نیست. در محیط کاملا پویای مدرسه به چالش های واقعی کشیده میشی و باید حسابی فکر کنی و مطالب رو فرا بگیری. به همین دلیله که با مسئله های واقعی دست و پنجه نرم میکنی و یاد می‌گیری اونا رو چطور حل کنی. توی مدرسه کلی مهارت تو زمینه های ارائه، گوش دادن فعال، تفکر نقاد و استراتژیک یاد می گیری و نگاهت به درامدها و هزینه ها عوض میشه.

مزایای شرکت در مدرسه

BENEFITS OF ATTENDING SCHOOL​​​

شرایط ثبت نام

مخاطبان
دبیران کمیته کام پروژه های سابق و در حال اجرا
مدیران بهبود کیفیت بیمارستانها
فارغ التحصیلان آماده به کار در واحد بهبود کیفیت بیمارستان
دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعد و علاقه مند به مباحث مدیریت استراتژیک

نحوه پذیرش

  • تکمیل فرم درخواست و ارسال مستندات مورد نیاز
  • دعوت به مصاحبه آنلاین/حضوری
  • شرکت در کانون ارزیابی حضوری (حداکثر 16 نفر که 60 درصد قبولی خواهند داشت)
  • تکمیل تعهدنامه حضور در مدرسه

نحوه پرداخت

امکان تقسیط شهریه (پس از مذاکره تلفنی)
امکان استفاده از بورسیه و حمایت مالی (با بررسی شایستگی ها و تعهد متقاضیان)

ساختار و سرفصلهای آموزشی

دانلود فایل با کیفیت

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فرم ثبت نام دوره

We Know The Solution...

info@becg.ir

۰۲۱-۲۸۴۲۰۱۸۴

becg.ir