رویدادها

سومین سمینار تخصصی مدیریت استراتژی متوازن - ۹ شهریور ۱۴۰۲

در این سمینار که با موضوع استراتژی های مالی در صنعت بهداشت و درمان برگزار گردید؛ اهمیت نگرش استراتژیک در راستای اسجاد توسعه پایدار مراکز درمانی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. بهره گیری از ابزارهای توسعه یافته تحلیل مالی مانند:

بهای تمام شده خدمات
شناسایی درآمدهای بالقوه
تحلیل ظرفیت های بلااستفاده
آنالیز نقطه سر به سر
تحلیل حساسیت و…
​​​​​​​
به عنوان کارآمدترین ابزارهای استخراج استراتژی مالی شناخته می شوند که تیم تعالی سازان آماده ارائه آنها به مراکز بهداشتی و درمانی علاقمند به توسعه این استراتژی ها می باشد


سمینار ۹ شهریور

دومین سمینار تخصصی مدیریت استراتژی متوازن  ۱ تیر ۱۴۰۲

در این سمینار با تمرکز بر وجه مشتری و بازار کارت امتیازی متوازن، در مورد مدیریت ذینفعان و طراحی تجربه مشتری گفتگو صورت گرفت.
راهکار طراحی و مدیریت تجربه مشتری، خدمت جدیدی از تیم تعالی سازان برای سازمان هایی است که ارتباطی فراتر از رضایتمندی با مخاطبانشان دارند و به دنبال ابزار مناسب هستند.

بوت کمپ مدرسه استراتژی یزد – خرداد ۱۴۰۲

اولین بوت کمپ آموزشی شرکت کنندگان مدرسه استراتژی، به منظور بازدید از پروژه های واقعی و شرکت در پنل های گفتگو با مدیران ارشد بیمارستان های یزد، در این شهر برگزار شد.
شرکت کنندگان در این دوره، فرصتی برای تجربه آموزش های حضوری و کار تیمی داشتند.

سمینار مدیریت استراتژی متوازن – ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

این سمینار با حضور جمعی از مدیران فعال در صنعت بهداشت و درمان، همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد. در این جلسه شرکت کنندگان در خصوص محورهای سمینار به بحث و تبادل نظر و ارائه تجربیاتشان پرداختند. همچنین برگزیدگان دوره اول مدرسه استراتژی معرفی شده و در جلسه حضور داشتند.

فراخوان سمینار مدیریت استراتژی متوازن
​​​​​​​(با تمرکز بر صنعت بهداشت و درمان)

سمینار جمع بندی پایان سال تعالی سازان با محوریت چهار وجه کارت امتیازی و حضور مدیران ارشد بیمارستانها و مراکز بهداشت و درمان کشور در تاریخ ۱۸ اسفند برگزار خواهد شد.
در این سمینار دغدغه های مدیران در سال گذشته به همراه نتایج نظرسنجی از مشتریان چندین بیمارستان بررسی خواهد شد و برنامه های سال آینده تعالی سازان ارائه می شود.
مدرسه استراتژی تعالی سازان به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های توسعه ای-توانمندسازی متولیان استراتژی در بیمارستانها و مراکز درمانی به همراه معرفی شرکت کنندگان پذیرفته شده در کانونهای ارزیابی مدرسه، از جمله برنامه های این سمینار خواهد بود.
در صورت نیاز به توضیحات بیشتر و تمایل به شرکت در این سمینار، با ما تماس بگیرید.

برگزاری اولین کانون ارزیابی
مدرسه استراتژی در بخش دبیران کمیته کام

مدرسه استراتژی به منظور توانمندسازی افراد در چهاروجه کارت امتیازی برنامه ریزی شده و انتظار می رود شرکت کنندگان در انتها قادر به تصمیم گیری و برگزاری کارگاه ها و جلسات باشند.
به این منظور سعی کردیم برای انتخاب بهترین گزینه های سرمایه گذاری انسانی، ابزار جامع و عادلانه ای استفاده کنیم.  این مجموعه ارزیابی ها از ۷ اسفند ۱۴۰۱ آغاز شده و ۱۰    روز ادامه خواهد داشت.